Teostame rehvivahetusi kõikidele sõiduautodele, kaubikutele ja maasturitele. Meie tööpingid võimaldavad paigaldada ka RSC (runflat) märgisega rehve ilma velgesid kahjustamata. Monteerida ja tasakaalustada saame kuni 22“ sõiduauto rattaid.

Rehvivahetus võtab aega plekkvelje korral 0,5h, valuvelje korral 1,5h ja kui on tegu RSC rehvidega või maasturi-kaubikuga võiks arvestada 2 tunnise ajakuluga. Võimalik on vahetada ka ainult ühte rehvi või isegi kui toote ainult rattad rehvivahetuseks. 

Kui rehv on tühjenenud, otsime põhjuse üles. Rehvis saame parandada naelatorke vigastuse mõõduga kuni 8mm. Selline rehviremont koos montaaziga võib maksma minna kuni 20€

Kui juhuslikult on velje sisse tekkinud mõra löökaugust läbi sõites või muul põhjusel, siis saame organiseerida selle velje kvaliteetse remondi meie koostööpartneri juures

Kui soovite rehve meilt osta, siis on kohapeal olemas kasutatud rehve ja saame tellida ka soodsa hinnaga uusi rehve erinevatelt tootjatelt. Pirelli, Hankook, Sailun, Triangle, Continental, Bridgestone, PointS, Goodyear, Nokian, Nankang jpm.

*
sõiduauto
kaubik
maastur
valuvelg jooks
40€
45€
45€
valuvelg
12€
15€
15€
plekkvelg jooks
30€
45€
45€
plekkvelg
9€
15€
15€