Mootori remont on üks keerukamaid ettevõtmisi autoremondi juures. Ka väikese detaili purunemine võib põhjustada mootori seiskumise ja kaasa tuua endaga kalli remondi. Selliste probleemide ennetamiseks tasub ka väikeste kriuksude ja kolinate peale juba autoremondiga tegeleva ettevõtte poole pöörduda ja kõrvaldada need.
Mootori remondi puhul kasutame põhiliselt A või samaväärse kvaliteediga alternatiivtootjate varuosasid, kuid kliendi soovil saame kasutada ka muid varuosasid. Juhul, kui kliendil puuduvad endal teadmised tema auto jaoks sobivate varuosade ostuks, võib ta alati nõu küsida meie spetsialistide käest.
Mootoriremonti teostame enamus sõidukitele, nii diisel-, kui ka ottomootoriga sõiduautodele, kaubikutele ja traktoritele.
Mootoriremont võib aega võtta olenevalt veast ja varuosade saadavusest 3 päevast kuni 1,5 kuuni, kui on vaja varuosasid kaugemalt tellida. Üldiselt mootori remondiaeg sõltub varuosade saadavusest ja lõplik hind kujuneb alles siis, kui töö on tehtud ja sõiduk on kontrollitud ja sõidab. Hinna suurusjärgu saab öelda alles siis kui mootor on lahti võetud ja vahetamist/töötlemist vajavad detailid kindlaks tehtud.
Lisaks mootoriremondile teostame ka lihtsat hooldust nagu õli ja filtrite vahetust koos hooldusvälba nullimisega. Üldjuhul on meil olemas laos Teie sõidukile sobiv filter ja õli. Kui juhtub, et meil sobivat filtrit või muud vajalikku elementi ei ole, siis saame selle operatiivselt hankida.