Tegeleme sõiduautode, offroad autode kiiremaks, võimsamaks, paremaks muutmisega. Aitame Teid meeleldi, kui soovite oma sõidukit tehniliselt uuele tasemele viia.Tööde käigus anname teile nõu, mida on mõtet teha ja mida mitte, arvestades püstitatud eesmärki.
Seadus nõuab, et kõik ümberehitused peavad olema registreeritud, isegi tehases ettenähtust suuremate rataste/velgede kasutamine on ümberehitus, mis tuleks seaduse järgi maanteeametis registreerida. Tegelikus elus ei hakka keegi sellise asja pärast uksi kulutama ja välimuses tehtud mõistlikud muudatused auto tehnoülevaatusel üldjuhul probleeme ei tekita.
Kuid kui teostada kapoti all suuremaid ümberehitusi auto jõudluse parandamiseks, siis selle kohta tasub lasta auto tehnilisse passi vastav kanne teha. Näiteks kui paigaldada autole väiksemat mõõtu turbo vms, mis ei nõua põhjalikku mootori ümberehitust, tõenäoliselt tehnoülevaatuselt ikkagi läbi ei saa.
Modifitseerimine on üldjuhul kallis ja lõputu ettevõtmine, sest alati on midagi veel parendada. Selle tõttu peab alati enne tööd paika panema eesmärgi mida tahetakse saavutada, plaani mida ja kui palju teha ning eelarve suurusjärgu, kindlasti peab arvestama ootamatute lisakuludega.
Mõnele autole pakutakse ka läbiproovitud lahendusi ja paigalduskomplekte, mis muudavad eelarve palju täpsemaks. Iga projekti hind on erinev olenevalt eesmärgist, materjalide hinnast ja töö teostamiseks kuluvast töömahust.