Teostame rehvivahetusi kõikidele sõiduautodele, kaubikutele ja maasturitele. Meie tööpingid võimaldavad paigaldada ka RSC (runflat) märgisega rehve ilma velgesid kahjustamata. Monteerida ja tasakaalustada saame kuni 22“ sõiduauto rattaid.

Rehvivahetus võtab aega plekkvelje korral 0,5h, valuvelje korral 1,5h ja kui on tegu RSC rehvidega või maasturi-kaubikuga võiks arvestada 2 tunnise ajakuluga. Võimalik on vahetada ka ainult ühte rehvi või isegi kui toote ainult rattad rehvivahetuseks. Ühe ratta rehvivahetus on 6-8€

Kui rehv on tühjenenud, otsime põhjuse üles. Rehvis saame parandada naelatorke vigastuse mõõduga kuni 8mm. Selline rehviremont koos montaaziga võib maksma minna kuni 15€

Kui juhuslikult on velje sisse tekkinud mõra löökaugust läbi sõites või muul põhjusel, siis saame selle kinni keevitada. Keevitustöö hind alumiiniumi korral on 2€/cm kuid mitte vähem kui 11€

Rehvutööde tööjärjekorrad on tavaliselt 1-2 päeva.
Kui soovite rehve meilt osta, siis on kohapeal olemas kasutatud rehve ja saame tellida ka soodsa hinnaga uusi rehve erinevatelt tootjatelt. Pirelli, Master, Continental, Bridgestone, PointS, Goodyear, Nokian, Nankang jpm.

*
sõiduauto
kaubik
maastur
valuvelg jooks
32€
38€
38€
valuvelg
9€
10€
10€
plekkvelg jooks
25€
38€
38€
plekkvelg
7€
10€
10€

Teostame sõiduautodele tehnilist kontrolli, hooldusi, pisiremonte ja suuremaid töid. Hoolduste matejale nagu õlisid, filtreid ja muid varuosi saab meie käest osta. Otsime Teie autole sobivaima õli ja kvaliteetse filtri mõistliku hinnaga.

Kui soovite oma autot lihtsalt kontrollida või soovite osta uut autot, siis pöörduge meie poole - anname objektiivse hinnangu ja remondikalkulatsiooni. Nii saate oma riske maandada miinimumini.

Tavaline veermiku kontroll võtab aega umbes pool tundi, mis maksab 11€, täiskontroll sisaldab lisaks veermiku kontrollile ka kere inspektsiooni, diagnostika lühitesti, värvkatte visuaalset kontrolli ja eelnevate avariide remondikvaliteedi hinnangut.
Täiskontroll võtab aega umbes 1,5h ja maksab 35€

Pakume kvaliteetseid kasutatud ja uusi varuosi, kasutatud velgi ja rehve.
Pidevalt täienev laoseis ja suurenev valik kasutatud varuosi Audidele alates 1990a.
Levinumad varuosad on kohe kohapeal olemas või võimalik hankida 2-3 tunni jooksul. Euroopa piires tellitud varuosad jõuavad kohale enamasti 10 päeva jooksul. Väljaspoolt Euroopat tellitud varuosade tarneaeg on kuni 1 kuu.

Kasutatud varuosad
Pakume meie laost ostetud AUDI ja VW kasutatud varuosadele vahetusgarantiid 14 päeva, sobiva varuosa puudumisel tagastame kauba maksumuse.
Elektroonilistele seadmetele kehtib paigaldusgarantii. Garantii ei kata transpordikulusid ja paigaldusteenuste maksumust. Kui varuosa on eelnevalt paigaldatud meie töökojas, siis garantii alla kuuluva varuosa vahetame Teile tasuta.

Uued varuosad
Uutele varuosadele pakume olenevalt kategooriast kas 6 kuud või 24 kuud garantiid
Juhul kui teil puuduvad teadmised, millised varuosad teie autole sobivad, võite alati küsida nõu meie spetsialistide käest

Tegeleme sõiduautode, offroad autode kiiremaks, võimsamaks, paremaks muutmisega. Aitame Teid meeleldi, kui soovite oma sõidukit tehniliselt uuele tasemele viia.Tööde käigus anname teile nõu, mida on mõtet teha ja mida mitte, arvestades püstitatud eesmärki.
Seadus nõuab, et kõik ümberehitused peavad olema registreeritud, isegi tehases ettenähtust suuremate rataste/velgede kasutamine on ümberehitus, mis tuleks seaduse järgi maanteeametis registreerida. Tegelikus elus ei hakka keegi sellise asja pärast uksi kulutama ja välimuses tehtud mõistlikud muudatused auto tehnoülevaatusel üldjuhul probleeme ei tekita.
Kuid kui teostada kapoti all suuremaid ümberehitusi auto jõudluse parandamiseks, siis selle kohta tasub lasta auto tehnilisse passi vastav kanne teha. Näiteks kui paigaldada autole väiksemat mõõtu turbo vms, mis ei nõua põhjalikku mootori ümberehitust, tõenäoliselt tehnoülevaatuselt ikkagi läbi ei saa.
Modifitseerimine on üldjuhul kallis ja lõputu ettevõtmine, sest alati on midagi veel parendada. Selle tõttu peab alati enne tööd paika panema eesmärgi mida tahetakse saavutada, plaani mida ja kui palju teha ning eelarve suurusjärgu, kindlasti peab arvestama ootamatute lisakuludega.
Mõnele autole pakutakse ka läbiproovitud lahendusi ja paigalduskomplekte, mis muudavad eelarve palju täpsemaks. Iga projekti hind on erinev olenevalt eesmärgist, materjalide hinnast ja töö teostamiseks kuluvast töömahust.

Teostame lihtsamaid keretöid. Lihtsamate tööde alla liigitame kõik autode keretööd seal hulgas väiksemad avariiremondid, mis ei vaja kerevenituspinki. Meie tööjärjekorrad on lühikesed, mistõttu saame endast sõltuvaid töid teha kiiresti ja paindlikult.
Keretöödele järgnevad värvitööd teevad ära meie koostööpartnerid. Klient ei pea millegi pärast muretsema ja saab oma sõiduki kätte kokkulepitud kujul.
Vajalikud keredetailid saame kas oma laost või hangime oma koostööpartneritelt. Lisaks keretöödele teostame MIG aparaadiga keevitustöid must-, roostevaba- ja alumiiniummetallile, mis lähevad olenevalt töö suurusest kas tavatöötunni tasu alla või kokkuleppel projektihinnaga.

Tegeleme veermiku ja pidurisüsteemi hoolduse ning remondiga. Tavaline veermiku kontroll võtab aega umbes pool tundi, mis maksab 12€.
Veermiku regulaarne kontroll ja remont on tähtis osa sõiduohutuse tagamiseks. Arvestades meie teedel valitsevat olukorda, siis lõtkuva või mitte kvaliteetsete varuosadega remonditud veermikuga võib see löökaugus puruneda ja kaasa tuua endaga liiklusõnnetuse. Sellepärast on mõistlik lasta vähemalt korra aastas kontrollida veermik ja pidurisüsteem üle ja teostada vajalikke remonte jooksvalt.
Jooksvalt teostatud remont on üldjuhul soodsam, sest üks lõtkuv detail hakkab kohe lõhkuma teisi korras detaile ja lõpuks võib juhtuda, et ilma kapitaalse veermikuremondita hakkama ei saa. Koheselt avastatud lõtkude kõrvaldamine võtab vähem tööaega võrreldes „käestlastud” veermikuga.
Olenevalt autost ja vahetamist vajavast detailist võib remondile kuluv aeg varieeruda, kuid keskeltläbi ühe õõtshoova vahetamiseks kulub jämedalt üks tund tööaega.
Olenevalt vahetatavast detailist võib tekkida vajadus silla reguleerimise järgi. Kahjuks meie ise silla reguleerimisega ei tegele, kuid meil on koostööpartnerid, kes teevad selle töö ära.

Mootori remont on üks keerukamaid ettevõtmisi autoremondi juures. Ka väikese detaili purunemine võib põhjustada mootori seiskumise ja kaasa tuua endaga kalli remondi. Selliste probleemide ennetamiseks tasub ka väikeste kriuksude ja kolinate peale juba autoremondiga tegeleva ettevõtte poole pöörduda ja kõrvaldada need.
Mootori remondi puhul kasutame põhiliselt A või samaväärse kvaliteediga alternatiivtootjate varuosasid, kuid kliendi soovil saame kasutada ka muid varuosasid. Juhul, kui kliendil puuduvad endal teadmised tema auto jaoks sobivate varuosade ostuks, võib ta alati nõu küsida meie spetsialistide käest.
Mootoriremonti teostame enamus sõidukitele, nii diisel-, kui ka ottomootoriga sõiduautodele, kaubikutele ja traktoritele.
Mootoriremont võib aega võtta olenevalt veast ja varuosade saadavusest 3 päevast kuni 1,5 kuuni, kui on vaja varuosasid kaugemalt tellida. Üldiselt mootori remondiaeg sõltub varuosade saadavusest ja lõplik hind kujuneb alles siis, kui töö on tehtud ja sõiduk on kontrollitud ja sõidab. Hinna suurusjärgu saab öelda alles siis kui mootor on lahti võetud ja vahetamist/töötlemist vajavad detailid kindlaks tehtud.
Lisaks mootoriremondile teostame ka lihtsat hooldust nagu õli ja filtrite vahetust koos hooldusvälba nullimisega. Üldjuhul on meil olemas laos Teie sõidukile sobiv filter ja õli. Kui juhtub, et meil sobivat filtrit või muud vajalikku elementi ei ole, siis saame selle operatiivselt hankida.

Optimustuning OÜ viib läbi autode diagnostikat kõikidele sõiduautodele. Teostame diagnostika käigus Teie sõidukile veakoodide lugemise, remondi ja kustutamise. Soovitame teostada diagnostikat ja remonti ühes ettevõttes, kuna salvestatud veakood ei pruugi veel näidata tegelikku vea põhjust.
Teostades remonti ühes ettevõttes võite lõppkokkuvõttes säästa ka raha edasi-tagasi sõitudelt või vale asja remondi pealt.
Diagnostikat saab jagada kahte kategooriasse.

  • Esimene:LÜHITEST, mis sisaldab auto üldist veakoodide lugemist ja soovi korral kustutamist.
  • Teine:DIAGNOSTIKA, mis on konkreetne veaotsing kuni vea leidmiseni.

Kui viga on leitud saab hakata parandama. Osadel juhtudel võib juhtuda nii, et diagnostika käigus viga otsides parandatakse viga ära, kuna elektroonikadetaile diagnoosides tuleb need ära vahetada, et kindel olla nende veas. Diagnostika käigus saab tuvastada ainult elektrooniliste plokkide juhitud mehaaniliste detailide purunemisest tekkinud mõõdetavad juhtimisvead, plokkide sisemised vead jne.

Hinnad

Lühitest
Veaotsing
Veateate kustutamine
25€
24€/h
20€

Optimus Tuning’ust leiate professionaalset autoremonti. Teostame töid nii vanadele kui ka uutele autodele algusest lõpuni, nii on kliendil hea ja mugav kõik tööd ühes kohas teostada. Meie juures saab korda veermiku, mootori ja pidurid, vajadusel vahetame ka rehvid ära, kõik mis tagavad liiklusohutuse ja mugavuse liiklemisel. Aitame ka kiiresti sõita soovijaid autode ”tuunimisel”- ehitame ja anname nõu. Meie juures leiavad abi nii sõiduauto, pakiauto kui ka väikekaubikute omanikud. Tulge läbi oma muredega ja me leiame neile lahenduse.

Teostame kliimaseadmete täitmist, kontrolli ja remonti
Hooldust uue on Bosch ACS 751 seadmega, mis võimaldab täita R134a gaasiga lisaks sõiduautodele ka veoautode ja busside kliimaseadmete süsteeme.

Kuni 1000g süsteemile
1kg.-1,5kg süsteemile
1,5kg-le iga järgnev 1.kg
50€
60€
20€

2012-12-05-12-00-47

Remonttööd

Remonttööd
Miinimumtasu remonttöödel
Keevitustööd
Värvimisetööd
28€/h
10€
28€/h *
kokkuleppehind

* – Hinnale lisandub kulumaterjali maksumus

Diagnostika

Lühitest
Veateate kustutamine
Veaotsing
25€
20€
28€/h

Konditsioneeri täitmine

Kuni 1000g süsteemile
1kg.-1,5kg süsteemile
1,5kg-le iga järgnev 1.kg
50€
60€
20€

Rehvivahetus

*
sõiduauto
kaubik
maastur
valuvelg jooks
40€
45€
45€
valuvelg
12€
15€
15€
plekkvelg jooks
30€
45€
45€
plekkvelg
9€
15€
15€

Teenused
Tegeleme kõikide autoremondiga  seotud töödega sõiduautodele, kaubikutele ja traktoritele.

Lisaks remonditöödele müüme ka kasutatud ja uusi varuosasid Audidele ja teistele sõiduautodele.
Levinumad varuosad on kohe kohapeal olemas või võimalik hankida 2-3 tunni jooksul.
Euroopa piires tellitud varuosad jõuavad kohale enamasti 10 päeva jooksul.
Väljaspoolt Euroopat tellitud varuosade tarneaeg on kuni 1 kuu.

 

Tere tulemast
Optimustuning OÜ on Harkus asuv autoteenindus. Teostame autode remonditöid, autode diagnostikat ja mootorite remonti. Samas müüme laias valikus erinevate autode uusi ja kasutatud varuosasid.
Eriti suures valikus saame oma klientidele pakkuda Audide kasutatud varuosasid.

Teie probleemidele leitakse lahendus olenemata kas tegu on lihtsa hooldusega, tõsise remondi, ümberehituse või vana sõiduki restaureerimisega. Optimus Tuning on pidevalt arenev ettevõte, mis pakub koos oma koostööpartneritega kliendile parima lahenduse, mis tagab kvaliteedi ja garantii teostatud töödele.

Kliimaseadmete ,kontroll ja remont
Meie juures võimalik teostada kliimaseadmete täitmist, kontrolli ja remonti.
Kliimaseade peab olema samamoodi korras nii suvel, kui talvel. Tühjal kliimasüsteemil
ei toimu õlitust ja see võib põhjustada kliimakompressori purunemise. Sügisesel niiskel
ajal aitab kliimasüsteem hoida klaasid udust puhtana ja suvel auto jahedana. Kui
kliimasüsteemiga on probleeme, tule kontrolli.
Kohene remont võib ära hoida suuremad kulutused, mida võib põhjustada
mittetoimiv kliimasüsteem.